Domů / O nás

O nás

  NE, NE, NE... Nejste v eshopu s dětským seconhandem ani nejsme žádný secondhand online. My jsme bazárek! Dokonce senza bazárek. Někdo by řekl dětský bazar, ale to zní tvrdě - bazárek je lepší!  Možná si říkáte dětský seconhand nebo dětský bazárek to je přeci to samé. Prostě nabízejí levné dětské oblečení. Tak v tomto máte pravdu, ale tím podobnost našeho bazárku s online seconhandem končí. Ráda vám vysvětlím vám rozdíly.

          První rozdíl: Dodavatelé dětského zboží:              

         Dětský secondhand : Super věci pocházejí z Anglie - je zajímavé jak málo věcí je z Německa, Francie, Belgie J asi seconhand z Anglie zní lépe. Prostě nějaká anonymní paní z Anglie vyhodila do kontajneru pár kousků nepotřebného dětského oblečení. Z kontajneru se tyto trička, mikiny, svetry, kalhoty (ovšem už ne dětská obuv) dostanou do rukou šikovných polských překupníků a až poté k nám – proto název dětský seconhand :) 

           Dětský bazar  - bazárek : Do našeho dětského bazárku přinesou oblečení naše české maminky. Kojenecké oblečení je voňavé, košile a halenky většinou vyžehlené. Každé body, bunda, vesta nebo čepice dostane svůj čarový kód a ramínko. Detske obleceni je tak připraveno pro prodej v našich třech kamenných obchodech a nyní i pro prodej na internetu jako secondhand online.

        Druhý rozdíl: Sortiment dětského oblečení  

                       Dětský secondhand : Takřka výhradně dětské oblečení. Láká se na kvalitní značkové oblečení za nízké ceny. Padají značky jako Next, Marks&Spencer, H&M, George, Disney, GAP a podobně. Nechám na vašem posouzení, do jaké míry je to na dětském online secondhandu pravda. … jó a dětské boty tam nenajdete. Dětskou obuv prostě nevedou! 

                     Dětský bazar - bazárek : Pravda toho tzkv značkového dětského oblečení je v našem dětském bazaru méně. Nestydíme se prodávat i zboží z Lidlu nebo Pepca. Naše maminky toto dětské zboží u nás rádi kupují. I takové levné dětské oblečení má přeci právo na secondhand prodej. Nikdo přeci nemůže za to, že Lidl používá nesmyslně levné ceny dětského zboží jako lákadla (samozřejmě, že ve finále mu jde o hlavně o prodej potravin a spotřebního zboží). Navíc i u nás je takové dětské zboží opravdu levné. Posuďte sami v našem online dětském senza bazárku.

            Jo a málem bych zapomněla na důležitou věc. Určitě budete mít radost až u nás narazíte na české značky! Ano dětské oblečení Alpine Pro, Loap ,HippoKids, Farmers, Betty Mode, Loap a mnoho dalších. Tyto na klasickém dětském secondhandu online opravdu neseženete.

             No a to stále není konec. Přepadlo vás těhotenství. Nevadí. V našich větších velikostech najdete spousta kousků levné těhotenské módy. Možná časem založíme pro těhotenské oblečení samostatnou kategorii. Víc jak 500 těhotenských kalhot, džínsů, trik nebo tunik by si to určitě zasloužilo.

       Třetí rozdíl : Ostatní sortiment dětského zboží

                    Dětský secondhand : Jiný sortiment než dětské oblečení na klasickém dětském secondhandu prakticky neexistuje. Sem tam se objeví nějaké capáčky. Dva tři páry dětských bot je norma na jeden dětský seconhand obchod.

                    Dětský bazar- bazárek:  za to v našem senza bazárku..  Dětská obuv : V úvodní počáteční nabídce je dětských bot 500 kousků. A to zdaleka nekončíme cílové číslo se zastaví na 3000. Ano počítáte správně – co jedna naše maminka dodavatelka, to jeden pár levných dětských tenisek, sandálů, holínek, balerín. Mrkněte kolik máme kopaček! … musím přiznat, že zde je velké téma čistota naší levné dětské obuvi. Mnohé naše maminky si s čistotou botiček hlavu nelámou a my tolik bot prostě umýt sami nemůžeme. Prosím pořádně si naše obrázky dětské obuvi prohlédněte. Tak jak jsou vyfoceny, tak Vám tyto levné boty přijdou domů.  Hračky, batohy, potřeby pro maminky, sportovní potřeby: Ano! Opravdu v našem dětském bazaru najdete takto široký sortiment dětského levného zboží.  Upozornění! Chůvičky, monitory dechu, váhy, odsávačky, hračky do kočárku, kolotoče nad postýlku mizí jak pára na sterilizátorem. :)

Nyní už víte, jak se náš dětský bazárek odlišuje od klasického dětského seconhandu. Přejeme Vám příjemný nákup!

 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu,

 Váš Senzabazárek Team